POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z prowadzoną budową autostrady A2 odc. Gręzów-Swoboda,

poszukujemy ambitnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Prawnych
Miejsce pracy: Siedlce (okolice)
ZADANIA:
  • przygotowanie zapisów oraz negocjacje umów zawieranych z dostawcami oraz podwykonawcami;
  • zabezpieczenie umów od strony formalno-prawnej;
  • bieżąca weryfikacja zgodności zapisów umów z warunkami kontraktu zawartego pomiędzy generalnym wykonawcą a Zamawiającym;
  • prowadzenie korespondencji dotyczącej procesu zawierania umów.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe na kierunku Prawo;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • znajomość prawa budowlanego, handlowego oraz cywilnego;
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego;
  • doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne;
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu.
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży;
  • pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj.