Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:

Specjalista Koordynator w Wydziale Roszczeń

Nr Ref.: DE/WI/SK/06/20

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • współpraca z kancelariami prawnymi w zakresie prowadzonych postępowań sądowych i administracyjnych dotyczących posadowienia urządzeń przesyłowych Spółki na nieruchomościach podmiotów trzecich,
  • bieżąca analiza oraz ocena opinii prawnych i rekomendacji przedkładanych przez kancelarie prawne, wraz z przedkładaniem własnych rekomendacji dalszego postępowania w sprawie,
  • zapewnienie wsparcia prawnego w zakresie zasad korzystania z nieruchomości osób trzecich, na których posadowiona jest infrastruktura Spółki,
  • udzielanie informacji osobom w związku z kierowaną korespondencją na temat aktualnego stanu sprawy,
  • rozliczanie zleceń na usługę prawną oraz kontrola merytoryczna dokumentów księgowych związanych z działalnością Wydziału.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia po ukończeniu studiów,
  • studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości,
  • znajomość obsługi programu Lex, legalis,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w zakresie przyznanych kompetencji.