H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.
firma zajmująca się produkcją i modernizacją taboru szynowego,
w związku z dynamicznym rozwojem i nowymi kontraktami,
zatrudni na stanowisko

Specjalista ds. obsługi korporacyjnej
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:

Osoba, zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • nadzór nad obiegiem dokumentów prawnych,
  • prowadzenie rejestrów dokumentów Spółki,
  • opracowywanie odpowiedzi na pisma urzędowe,
  • udział w tworzeniu i redagowaniu wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur itd.),
  • pomoc w obsłudze spraw wynikających z bieżącej działalności firmy,
  • organizację i obsługę posiedzeń organów Spółki,
  • stałą współpracę z kancelariami prawnymi,
  • przygotowywanie oraz weryfikację kompletności wniosków składanych na posiedzenia organów Spółki.
Wymagania:
  • preferowane wykształcenie wyższe: administracyjne, prawnicze,
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad dot. sporządzania i obiegu i archiwizacji dokumentów,
  • znajomość podstaw prawa: cywilnego, pracy, handlowego i gospodarczego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość programu klasy ERP (preferowany IFS),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • odpowiedzialność,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • wysoki poziom komunikacji i współpracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • liczne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów i kolonii, karnety sportowe, paczki i świadczenia świąteczne itp.),
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
Szanowni Państwo, pragniemy poinformować iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest H. Cegielski – Fabryka Pojazdów SzynowychSp. z o.o., ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 223/229, 61-485 Poznań.
2) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom gospodarczym.
3) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.
4) Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
5) Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na naszej stronie internetowej http://fpspoznan.pl/polityka-prywatnosci/ oraz na terenie zakładu.