Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. legalizacji pobytu cudzoziemców
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • kontakt z organami administracyjnymi w zakresie procedur dotyczących legalizacji pracy cudzoziemców,
  • przygotowywanie dokumentacji oraz wypełnianie wniosków w procesie zatrudniania cudzoziemców,
  • monitorowanie przebiegu postępowań,
  • obsługa dokumentów cudzoziemców,
  • przygotowanie dokumentów kadrowych (kwestionariusze, ewidencje, dokumenty rekrutacyjne),
  • wsparcie działu administracji w bieżących zadaniach.
Wymagania:
  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 6 miesięcy),
  • mile widziane doświadczenie w procesie zatrudniania cudzoziemców,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność - praca w zespole.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w nowoczesnej firmie budowlanej,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku spółki.