Specjalista ds. Analizy Prawnej
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, jednostka organizacyjna: Biuro Ładu Korporacyjnego

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat.

Twoje zadania:
  • tworzenie i modyfikowanie dokumentów Poczty Polskiej S.A.,
  • analiza ryzyk i opiniowanie projektów wewnętrznych aktów prawnych oraz decyzji podejmowanych na posiedzeniach Zarządu,
  • opracowywanie i procedowanie projektów wewnętrznych aktów prawnych, w tym m.in. zmian w Statucie Spółki,
  • przygotowywanie projektów zmian w regulaminach organów statutowych Spółki,
  • przygotowywanie finalnej wersji dokumentów dla poszczególnych jednostek,
  • rozwiązywanie problemów i realizowanie projektów wspólnie z zespołem,
  • formułowanie opinii i zaleceń w zakresie działalności Biura.
Dołącz do nas, jeśli:
  • ukończyłeś studia magisterskie na kierunku prawo lub administracja,
  • bardzo dobrze znasz zasady legislacji (znajomość zasad techniki prawodawczej),
  • umiesz sporządzać projekty wewnętrznych aktów prawnych,
  • potrafisz analizować dokumenty prawne pod kątem szacowania ryzyka,
  • umiesz w praktyce przełożyć znajomość przepisów prawnych na standardy działania dużej organizacji,
  • formułujesz wnioski i opinie w sposób jasny i zrozumiały,
  • umiesz pracować pod presją czasu,
  • znasz dobrze w praktyce programy pakietu MS Office,
  • jesteś osobą komunikatywną i otwartą,
  • wykazujesz inicjatywę i zaangażowanie,
  • potrafisz współpracować i chętnie wspierasz innych członków zespołu.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w komórce organizacyjnej zajmującej się tworzeniem ustaw lub w dziale prawnym,
  • studia podyplomowe lub szkolenia z zakresu legislacji,
  • kompetencje z zakresu audytu wewnętrznego.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych
  • miejsce do pozostawienia roweru z zapleczem sanitarnym
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!