SRDK z siedzibą w Warszawie jest kancelarią specjalizującą się w prawie gospodarczym

w szczególności w zakresach zamówień publicznych, nieruchomości i procesów

budowlanych oraz energetyki i ochrony środowiska.

Senior Associate w Departamencie Transakcyjnym i Obsługi Gospodarczej
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • bezpośrednia praca z Klientami biznesowymi w dużej mierze z branży architektonicznej, gospodarki odpadami, odnawialnych źródeł energii oraz budowlanej;
  • sporządzanie opracowań, analiz i opinii prawnych dla Klientów;
  • przygotowywanie oraz opiniowanie umów;
  • opracowywanie pism procesowych, udział w rozprawach sądowych oraz reprezentowanie Klientów przed organami administracji państwowej;
  • zarządzanie i kierowanie zespołem;
  • bieżące działania sprzedażowe, marketingowe i PR kancelarii.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze oraz uprawnienia adwokata lub radcy prawnego;
  • interdyscyplinarność – zdolność wykorzystywania wiedzy z kilku gałęzi prawa;
  • min. 5 letnie doświadczenie w zakresie obsługi Klientów na gruncie prawa gospodarczego w szczególności: procesów budowlanych, tzw. postępowań środowiskowych, zamówień publicznych, oraz sporządzania analiz stanów prawnych nieruchomości (due diligence);
  • umiejętność realizacji transakcji w obrocie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem M&A;
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy własnego zespołu, oraz umiejętność prowadzenia przejrzystej komunikacji;
  • umiejętność wyszukiwania i stosowania orzecznictwa oraz analizowania przepisów prawnych;
  • samodzielność w zakresie analizy przedstawionych do rozwiązania zagadnień prawnych;
  • znajomość języka angielskiego uwzględniająca terminologię prawniczą, pozwalająca na samodzielne redagowanie dokumentów oraz opiniowanie i negocjowanie umów (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem);
  • zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji;
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność;
  • znajomość pakietu MS Office, baz LEX/Legalis.
To oferujemy:
  • jasną ścieżkę rozwoju w strukturach SRDK;
  • możliwość objęcia stanowiska Head of;
  • wsparcie od zewnętrznego działu marketingu w opracowywaniu materiałów ofertowych i marketingowych;
  • rozwój kompetencji i możliwości uczenia się od innych członków zespołu; w każdy piątek organizujemy „Know-How Friday”;
  • finansowanie udziału w szkoleniach/kongresach/konferencjach;
  • bezpośrednią pracę z Klientami biznesowymi;
  • benefity pozafinansowe;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • dogodną lokalizację, blisko stacji metra Wierzbno;
  • biuro w klimatycznej willi, otoczonej zielenią.