Ogłoszenie numer: 3623864, z dnia 2020-09-08

Klient portalu Praca.pl

Szanowni Kandydaci/Szanowne Kandydatki, praca na tym stanowisku ma charakter stricte administracyjny i nie jest przeznaczona dla aplikantów i radców prawnych

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Referent ds. prawnych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa administracyjna Działu Prawnego
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z Działu Prawnego
  • archiwizowanie i przygotowywanie dokumentów do wysyłki pocztą
  • kontakt z sądami, uzyskiwanie informacji o stanie sprawy, w tym wydanych postanowieniach, terminach rozpraw
  • archiwizowanie umów w wersji papierowej i elektronicznej
  • prowadzenie wskazanych rejestrów
  • inne prace administracyjno- biurowe zlecane przez przełożonego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie administracyjne/prawnicze)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zdolności organizacyjne i analityczne
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i zmotywowanie do osiągania najwyższych standardów pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dużej firmie
  • pełny wymiar czasu pracy
  • pakiet socjalny