HLC SP. Z o.o. Consulting prawny dla przedsiębiorstw.

Prawnik
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Miejsce pracy: praca zdalna (preferowana) lub w siedzibie Bielsko-Biała

Zakres zadań:
  • bieżąca obsługa prawna przedsiębiorców;
  • bieżące porady prawne: mailowe i telefoniczne.
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie prawnicze;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • dyspozycyjność;
  • sumienność i dokładność;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • znajomość dwóch języków obcych (w tym języka niemieckiego) na poziomie min. komunikatywnym (WARUNEK KONIECZNY);
  • mile widziane uprawnienia radcy prawnego lub adwokata;
  • znajomość prawa transportowego oraz innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź B2B - w pełnym bądź niepełnym wymiarze czasu pracy (w zależności od zaangażowania);
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • pracę z doświadczonymi prawnikami (nadzór, szkolenia);
  • rozwój oraz udział w ogólnopolskich konferencjach (webinarach);
  • możliwość rozwijania umiejętności językowych.
Obowiązek informacyjny dot. ochrony danych osobowych: https://hlc24.pl/obowiazek-informacyjny/