DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o.

ogólnopolska firma specjalizująca się w usługach outsourcingowych

poszukuje kandydata na stanowisko:

Prawnik / Specjalista ds. organizacyjno-prawnych
Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: DGP-03-11-2022

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • sporządzanie pism procesowych w szczególności pism na etapie przedsądowym oraz sądowym,
  • samodzielne prowadzenie spraw w postępowaniu cywilnym i gospodarczym przy pełnym wsparciu zespołu radców prawnych i adwokatów,
  • kompletowanie dokumentacji działu prawnego pod względem formalno-prawnym,
  • koordynowanie obiegu dokumentów,
  • sporządzanie projektów pism, w tym pełnomocnictw, pism przedsądowych oraz procesowych,
  • bieżące wsparcie prawne spółek z grupy kapitałowej w zakresie usług ochrony i sprzątania,
  • koordynowanie wewnętrznej i zewnętrznej obsługi prawnej,
  • organizowanie i kontrolowanie pracy wewnętrznego działu prawnego,
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych występujących w organizacji,
  • udzielanie porad prawnych, informacji, opracowywanie projektów aktów prawnych
Oczekiwania wobec kandydata:
  • dobra znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa pracy,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe (ukończenie kierunku Prawo lub Administracja)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza praktyczna w zakresie funkcjonowania działu prawnego,
  • umiejętność jasnego i zwięzłego formułowania myśli,
  • skrupulatność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy.
  • znajomość programu informacji prawnej LEGALIS,
  • znajomość portali: Portal Rejestrów Sądowych, Elektroniczne Księgi Wieczyste, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej,
Oferujemy:
  • objęcie odpowiedzialnego stanowiska w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość objęcia patronatem Adwokata / Radcy Prawnego w trakcie trwania aplikacji korporacyjnej,
  • szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

Podobne ogłoszenia

3

Grudnia, '22

małopolskie / Kraków

Junior Lawyer

Role Overview To accelerate our growth and become the global leader in our market, we are expanding our Legal Team - resulting in the new role of Junior Lawyer This is an exciting opportunity to join a fast-growing SaaS company to help scale our Sales...

SALESmanago

22

Listopada, '22

mazowieckie / Warszawa

Młodszy Prawnik

Zakres obowiązków: Wsparcie radcy prawnego w bieżącej obsłudze prawnej Spółek z grupy Przygotowywanie i weryfikowanie regulaminów oraz umów Sporządzanie opinii prawnych oraz pism w postępowaniach administracyjnych i sądowych Monitorowanie...

Super-Pharm

10

mazowieckie / Warszawa

Senior PSEA Associate

Sexual Exploitation and Abuse (SEA) by aid workers is a violation of human rights and IOM is committed to combat any kind of SEA by its staff related personnel and partners. IOM’s zero tolerance policy not only applies to IOM staff but also extends to...

Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji