Mellon Poland Sp.zo.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds. prawnych.

Młodszy Specjalista ds. prawnych

Place of work: Niepołomice

Obowiązki:
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych,
  • Sporządzanie i opiniowanie umów, regulaminów, klauzul zgód, klauzul informacyjnych, polityk, oraz innych dokumentów dotyczących przetwarzania danych osobowych
  • Monitorowanie zamian w prawie w zakresie dotyczącym danych osobowych oraz kontroli obrotu i koncesji MSWiA (prowadzenie bazy aktów prawnych),
  • Przygotowywanie, organizowanie, planowanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu ochrony danych osobowych i kontroli obrotu w ramach potrzeb,
  • Tłumaczenie z języka angielskiego na polski materiałów szkoleniowych i komunikacyjnych,
  • Czynności techniczno-administracyjne z obszaru zarządzania dostępami ,
  • Sporządzanie projektów odpowiedzi na skargi lub żądania użytkowników dotyczące realizacji ich praw określonych w RODO,
  • Sporządzanie projektów odpowiedzi na pytania klientów w zakresie ochrony danych osobowych,
  • Nadzór i kontrola nad procesem PIA (Privacy Impact Assessment) ,
  • Prowadzenie rejestrów, archiwizacja dokumentacji działu prawnego spółki oraz obszaru kontroli obrotu, prace organizacyjno-biurowe,
  • Wsparcie działu kontroli obrotu w razie potrzeb.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku prawo lub administracja,
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego - warunek konieczny,
  • Znajomość zagadnień i/lub zainteresowanie zagadnieniami związanymi z ochroną danych osobowych i kontroli eksportu,
  • Umiejętność pracy pod presją, elastyczność w działaniu, umiejętności pracy w zespole szczególnie wirtualnym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów zawierający kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe,
  • Wdrożenie stanowiskowe,
  • Samodzielne stanowisko.
We kindly ask you to include in the CV the following clause:"I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997”