Młodszy Prawnik
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 640/2022

Apteka, perfumeria, drogeria i salon optyczny? 4 w 1 – nasza specjalność, nasza duma.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, morze profesjonalizmu i dobrej, przyjaznej atmosfery, to współpraca oparta na zaufaniu, multum szans na rozwój i obiecująca meta w postaci awansu, będąca jednocześnie początkiem nowej drogi zawodowej.

Szkolenia, indywidualne podejście do każdego pracownika, a przy tym uszanowanie work-life balance? Oczywiście!

Zapraszamy do Super-Pharm.

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie radcy prawnego w bieżącej obsłudze prawnej Spółek z grupy
  • Przygotowywanie i weryfikowanie regulaminów oraz umów
  • Sporządzanie opinii prawnych oraz pism w postępowaniach administracyjnych i sądowych
  • Monitorowanie zmian w prawie
  • Wsparcie przy czynnościach administracyjno-biurowych i korporacyjnych
Wymagania:
  • Tytuł magistra prawa
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w obszarze prawa cywilnego, handlowego i administracyjnego zdobyte w kancelarii obsługującej przedsiębiorców lub w dziale prawnym spółki (preferowane)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi systemu LEX
  • Mile widziana rozpoczęta aplikacja radcowska
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Praca przy ciekawych projektach, dająca możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy w wielu obszarach (prawa cywilnego, ochrony konkurencji i konsumentów, ochrony danych osobowych, prawa administracyjnego, prawa farmaceutycznego)
  • Pakiet benefitów: dostęp do opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie oraz zniżki pracownicze na zakupy w sieci Super-Pharm)
  • Możliwość pracy zdalnej 2 razy w tygodniu
  • Pracę w organizacji, która ma rodzinny klimat oraz pozytywnie nastawionych współpracowników
SUPER-PHARM OFERUJE SUPERKANDYDATOWI:
  • prywatną opiekę medyczną
  • zniżki w sklepach Super-Pharm
  • eventy i pikniki pracownicze
  • pakiet sportowy Multisport
  • szkolenia i rozwój
  • wsparcie doświadczonego managementu
Więcej informacji o Super-Pharm mogą Państwo znaleźć na stronie:

www.superpharm.pl/kariera