Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Commercial Lawyer

Twoje obowiązki:

  • Przygotowanie, doradztwo, weryfikacja i akceptacja umów handlowych pod względem formalnym i prawnym;
  • Wsparcie merytoryczne w pracy Działu Zakupów;
  • Wsparcie i doradztwo w trakcie procesu reklamacyjnego;
  • Sprawowanie kontroli nad dokumentacją dot. umów handlowych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe- prawnicze;
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • Sumienności i dokładności w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji w Dziale Zakupów;
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.