Prefa Group S.A. poszukuje:

Asystent Prawny
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi
  • przygotowywanie i opiniowanie projektów umów, uchwał, wniosków, zarządzeń, instrukcji, regulaminów i innych dokumentów prawno-organizacyjnych
  • przygotowywanie treści korespondencji z urzędami, instytucjami i pozostałymi organami administracji publicznej
  • bieżące udzielanie opinii, wyjaśnień, porad i konsultacji prawnych
  • operacyjne wsparcie dla wszystkich działów w firmie w zakresie prawno-administracyjnym
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość tematyki prawa handlowego, gospodarczego, znajomość z zakresu prawa budowlanego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność skutecznej komunikacji i współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zdolność do pracy w warunkach presji czasowej oraz wysokich oczekiwań biznesowych

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta MultiSport
  • rozwój zawodowy
  • pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach
  • komfortowe biuro w centrum Poznania