Ogłoszenie numer: 6914616, z dnia 2022-05-11

Klient portalu Praca.pl

Kancelaria radcy prawnego. Obszarem specjalizacji są usługi doradcze związane z
rynkiem nieruchomości, transakcjami finansowymi, inwestycyjnymi, projektami M&A i PPP.

Asystent prawny / Paralegal

Miejsce pracy: Warszawa, Praga-Południe

Opis stanowiska

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku asystenta prawnego.  Praca wykonywana zdalnie, spotkania robocze raz w tygodniu (on-line lub w kancelarii w Warszawie). W zakres obowiązków wchodzi wykonywanie analiz dotyczących stanu faktycznego i prawnego, analiz dotyczących postępowań sądowych lub administracyjnych, przygotowywanie prostych pism sądowych i urzędowych, wykonywanie pracy z zakresu administracji biurowej kancelarii.

Wymagania

  • Ukończone minimum 3 lata studiów prawniczych.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, systematyczność, terminowość.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 3200 zł brutto oraz wynagrodzenie prowizyjne.