W małych oraz dużych firmach, rekruterzy mają spore trudności ze znalezieniem pracowników, którzy będą posiadali właściwe kwalifikacje, a także doświadczenie na określone stanowisko. Niezwykle ważne jest zatem to, żeby zachęcić pracowników do tego, żeby chcieli zatrudnić się właśnie w tym określonym miejscu. Jednak co ich może przekonać? Sprawdzamy.

Na polskim rynku brakuje obecnie wykwalifikowanych specjalistów do spraw prawnych, którzy znają się na swoim fachu, a także są chętni do podejmowania nowych wyzwań. To dlatego przedsiębiorstwa prześcigają się w wymyślaniu coraz to ciekawszych benefitów i udogodnień, które mają przekonać najlepszych specjalistów do tego, żeby zatrudnili się w danym przedsiębiorstwie. Co jest jednak najważniejsze dla współczesnych pracowników?

Tego oczekują dzisiejsi pracownicy

Przede wszystkim najważniejsza jest mimo wszystko odpowiednia, godna wypłata. Właściwe wynagrodzenie jest absolutną podstawą w każdej sytuacji. Warto zatem zadbać o to, żeby zaoferować pracownikom godziwe wynagrodzenie.

Stawiają oni również na elastyczność i możliwość wykonywania pracy zdalnej. W dobie pandemii jest to zupełnie normalne.

Dodatkowo pracownikom zależy również na dobrej, przyjemnej atmosferze. To w rękach pracodawcy leży, żeby zapewnić to wszystko swoim pracownikom.

2 Komentarze

 1. Aleksandra
  17 lutego 2022 at 18:19

  W dobie szalejącej inflacji to wynagrodzenie jest najważniejsze. Musi ono być na odpowiednio wysokim poziomie, żeby można było godnie żyć.

  • SDPadmin
   22 lutego 2022 at 18:55

   Z pewnością, wynagrodzenie jest kluczowe.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *