Miga się od obowiązków

Potrzebuję namiar na dobrego specjalistę ds. prawnych. Ale to naprawdę dobrego, który wiedział będzie jak ściągnąć zaległe alimenty od mężczyzny mieszkającego poza granicami naszego kraju, który w ogóle nie poczuwa się do odpowiedzialności za wychowanie dziecka, którego jest ojcem.

b75O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się już po rozstaniu z Pawłem i to w czasie, w którym on już był poza granicami naszego kraju. Zadzwoniłam do niego od razu po wizycie u lekarza i powiedziałam, że zostanie ojcem. Szczerze mówiąc liczyłam, że zachowa się jak prawdziwy facet i weźmie nas pod swoją opiekę. Że zajmie się mną i naszym dzieckiem. Posiedzi trochę w Anglii, zarobi i wróci, by zapewnić nam godny byt. Paweł nawet ucieszył się z telefonu ode mnie, jednak gdy mu powiedziałam z czym dzwonię najpierw zarzucił mi, że sypiam z kim popadnie i to na pewno nie jego dziecko, a później się rozłączył i od tego czasu nie odebrał ode mnie ani jednego telefonu.

Nie mam z nim kontaktu od dwóch lat, choć przeciętnie raz w tygodniu próbuję się z nim połączyć. Powinnam już dawno dać za wygraną, ale nie mogę ze względu na naszego synka. Wiem, że Paweł nie zmienił nr telefonu i że żyje sobie jak król na Wyspach. Mam kontakt z jego matką, która czasem nawet zajmie się Tomeczkiem, gdy muszę coś załatwić na mieście, jednak matka Pawła nie chce robić nic na przekór synowi i nie namawia go do rozmowy ze mną. Nie wiem co mam robić i muszę się kogoś poradzić.

2 thoughts on “Miga się od obowiązków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*