stk149000rkeNo, w końcu jakieś pozytywne informacje w tym roku! Przed chwilą odebrałam telefon od mojej mamy, która powiedziała mi, że mój brat pozytywnie zakończył rekrutację w jednej z zamojskich kancelarii i został specjalistą ds. prawnych, specjalista ds. prawnych Zamość. Mojej radości w żadnym stopniu nie umniejszył fakt, że brat nie zadzwonił do mnie bezpośrednio, tylko kazał przekazać mamie. Ostatnio z Jankiem strasznie się pokłóciliśmy, nie rozmawiamy ze sobą i choć obojgu nam jest bardzo ciężko, żadne nie wyciągnie pierwsze ręki na zgodę. Pewnie jak zwykle będzie musiała zainterweniować mama i pogodzić nas na siłę.

Brat od wielu miesięcy starał się o pracę w swoim zawodzie. Usilnie próbował zrobić wrażenie na pracodawcach, jednak za każdym razem ktoś był lepszy od niego. Żal mi było mojego młodszego braciszka, bo dobrze wiem co to stres związany z niemożnością znalezienia zatrudnienia. Ja również przez ponad rok byłam na bezrobociu i powoli traciłam nadzieję na jakąkolwiek pracę, gdy w końcu udało mi się znaleźć zatrudnienie.

Chociaż z bratem jestem pokłócona to nie oznacza, że nie cieszę się z jego sukcesu. Kocham Janka najbardziej na świecie, chyba nawet bardziej niż rodziców i chcę dla niego jak najlepiej. To, że teraz się kłócimy nic nie znaczy – za parę dni na pewno się pogodzimy i będziemy wspólnie świętować jego sukces.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *