problemy prywatne specjalisty ds. prawnych

Specjalista ds. prawnych to osoba, która zawodowo zajmuje się doradztwem prawnym i pomocą prawną osobom, które takiej pomocy potrzebują. Dobrze, jest gdy specjalista taki jest osobą silną psychicznie, posiadającą odpowiednią prezencję i wzbudzającą zaufanie u klientów. W takim przypadku specjalista może liczyć na szybki rozwój kariery, rozwój własnej firmy i zwiększenie przychodów. Nieco gorzej przedstawia się sytuacja, gdy specjalista, który powinien pomagać innym ludziom sam ma problemy wymagające naprawienia.

75

W takiej właśnie sytuacji znajduj się ja, specjalista ds. prawnych Kędzierzyn-Koźle. Wiele rzeczy w moim życiu się udało, z wielu jestem dumny i wiele bym jeszcze raz powtórzył. Jedną z nielicznych rzeczy, które nie wyszły mi zbyt dobrze było moje małżeństwo z Eweliną – dziewczyną poznaną w trakcie studiów, w której zakochałem się bez pamięci i niemal od razu poprosiłem o rękę. Wielu kolegów przestrzegało mnie wtedy przed moją narzeczoną, mówiło, że ona wcale mnie nie kocha i jest ze mną jedynie ze względu na pieniądze mojej rodziny. Oczywiście nie wierzyłem w te opowieści i uważałem, że przez kolegów przemawia zazdrość, bo oni nie mają Eweliny, a ja ją mam.

Sielanka trwała jeszcze mniej więcej przez pół roku po naszym ślubie, bo tak długo Ewelina była w stanie udawać, że mnie kocha. Po tym czasie było już tylko gorzej, a ostatnie dwa lata to ciągła walka. Moja miłość do żony już dawno się wypaliła, teraz został tylko niesmak i rozpoczęta sprawa rozwodowa.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *