Trudno mi uwierzyć w moje szczęście, ale prawda jest taka, że moi rodzice postanowili właśnie, że na ten weekend wyjadą sobie w góry do znajomych. Ojciec już dawno miał porozmawiać z wujkiem Szymonem o jakichś prawniczych sprawach, specjalista ds. prawnych Gniezno, a weekendowe odwiedziny na pewno będą obfitowały w wiele okazji do załatwienia prawniczych spraw.

Wyjazd rodziców na weekend oznacza jedno – przez cały weekend będę w naszym dużym domu zupełnie sam, co oczywiście mam zamiar wykorzystać. Już teraz planuję imprezę, jaką urządzę u siebie w domu! Na pewno zaproszę wszystkich najlepszych kolegów i parę dziewczyn, wśród których będzie Julka z 3d. Julka już od pewnego czasu bardzo mi się podoba, jednak do tej pory nie miałem odwagi z nią porozmawiać. Impreza zorganizowana w moim domu na pewno pozwoli przełamać mi opór i powiedzieć Julce o swoich uczuciach. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, do końca wieczoru będę miał już dziewczynę i to taką, o jakiej zawsze marzyłem.

Na drodze do realizacji mojego planu stoi tylko jedna przeszkoda – muszę jakoś przekonać mamę i tatę, że świetnie dam sobie radę sam, dlatego rodzice nie muszą prosić dziadków, by zajęli się mną w weekend. Opieka dziadków popsułaby mi wszystkie plany imprezowe, a tego bym chyba nie przeżył! Muszę przekonać rodziców, że mimo młodego wieku jestem bardzo odpowiedzialnym chłopakiem.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *