Zmienność w pracy specjalisty ds. prawnych

Nasz specjalista ds. prawnych Włocławek jest najzdolniejszym facetem pod słońcem, a wygłaszając taką opinię mam oczywiście na myśli to, że jest zupełnie odwrotnie. Osoba związana z prawem i ustawodawstwem polskim powinna być wzorem dla innych osób i reprezentować swoją osobą pewien określony sposób zachowania i postępowania. Myśląc o prawnikach zawsze mamy przed oczami obraz sztywnego mężczyzny w starannie wyprasowanym garniturze, którego twarz pozostaje niewzruszona w nawet najbardziej przerażających sytuacjach.

Nasz specjalista ds. prawnych jest zaprzeczeniem tego, co wyobrażamy sobie o absolwentach prawa. Pan Mariusz, dla przyjaciół Mario, jest chodzącym nieszczęściem i osobą, której co chwila przydarzają się różne śmieszne rzeczy. Myślę, że Mario już dawno wyczerpał limit wszystkich nieszczęść przypadających na daną osobę i teraz swoje nieszczęścia czerpie z innych osób. Pewnie dlatego nikomu z biura od dawna nie przydarzyło się nic dziwnego, natomiast życie Maria obfituje w różnego rodzaju wydarzenia.

Wyobraźcie sobie, że nie dalej jak tydzień temu Mario zajmował się segregowaniem dokumentów i wydawało się, że tego dnia obejdzie się bez śmiesznych wydarzeń. Fatum jednak czuwa i zaskakuje w najmniej oczekiwanych momentach. Mario, spinając plik kartek nieostrożnie podsunął palec pod główkę zszywacza i przeszył sobie kciuk. Zszywka wbiła się w palec Mariusza na zadziwiającą głębokość, a poszkodowany zaczął biegać po biurze i krzyczeć. Skończyło się na tym, że jako jego najbliższy współpracownik musiałem go zawieźć na pogotowie.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *