Jako specjalista ds. prawnych naprawdę nie mam co narzekać na swoje życie i sposób jego prowadzenia, specjalista ds. prawnych Gorzów Wielkopolski. Nie udało mi się z karierą adwokata, z czym pogodziłem się już dawno, dawno temu, dlatego szybko zebrałem się w sobie i znalazłem dla siebie pracę w charakterze specjalisty prawnego, którym jestem od ponad pięciu lat. Zatrudniająca mnie firma związana jest z budownictwem i inżynierią środowiska, dlatego w małym palcu mam wszystkie ustawy ochrony środowiska i prawa budowlane. W końcu od tego zależy moje zatrudnienie i comiesięczna wypłata, jaka wpływa na moje konto.

W mojej pracy szczególnie cenię sobie fakt, że pracuję w tych samych godzinach każdego dnia. W biurze zjawiam się tuż przed 9.00, a wychodzę z niego równo z wybiciem godziny 17.00. W ciągu pięciu lat zaledwie parę razy zdarzyło się, że musiałem w pracy zostać nieco dłużej, bo akurat trzeba było coś dopiąć na ostatni guzik. Jeśli już muszę popracować nieco więcej to wolę zabrać pracę do domu – w pracy, przy ulubionym biurku i kubku kawy z ekspresu pracuje mi się lepiej niż w bezosobowej firmie, gdzie nie ma śladu ani jednej osoby, która podobnie jak ja zostałaby nieco dłużej w pracy. Konieczność pracy w domu na szczęście zdarza się dość rzadko, a żona nie ma wtedy żadnych obiekcji czy pretensji – wie, że za parę dni wszystko powróci do normy, a ja znów już od 17.00 będę tylko i wyłącznie w domu.

Teraz szykuje mi się trochę więcej pracy, dlatego nie wykluczam możliwości wieczornej pracy w domu. Będę się starał wszystko zrobić w ciągu ośmiu godzin pracy, jednak nie mam pewności czy mi to wyjdzie.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *